مجموعه ویوا با بیش از 10 سال فعالیت تخصصی در عرصه ژیمناستیک و دفاع شخصی  با مربیان حرفه ای و خلاق در ارتقا سلامت جامعه فعالیت دارد.

ما با آگاهی به این موضوع که ژیمناستیک می تواند پایه و سرآغازی برای موفقیت های آینده در ورزش و علاقه به آن تا انتهای عمر باشد و منجر به شرکت همیشگی، فعال و سالم در ورزش ها شود به ارائه کلاس های متنوع در همه رده های سنی پرداخته ایم. ژیمناستیک بدن شما را روی فرم نگه می دارد و مهارت های اساسی و مهمی نظیر کنترل، انعطاف پذیری و قدرت را برایتان به ارمغان می آورد؛ بدان معنا که شما می توانید کار هایی مثل پریدن و جهش کردن را متفاوت تر از افراد عادی انجام دهید.

اهداف آکادمی ویوا

تقویت و هماهنگی عضلات:  ابتدایی ترین هدف ما  می باشد اما همین هماهنگی و تقویت عضلات شما را در رسیدن به اهداف بلند مدت و تمرکز بسیار تاثیر گذار است.

تقویت اعتماد به نفس: انجام مهارت در پرتوها و میله ها به کودکان کمک می کند تا به توانایی های خود اعتماد کنند. این ورزش اعتماد به نفس آنها را در سایر حوزه های زندگی از جمله مدرسه، کار و… نیز افزایش خواهد داد. کنترل ذهنی و اعتماد به نفس برای ژیمناست ها و ورزشکاران بسیار مهم است.

افزایش مهارت های پیچیده بدن:مطالعه اخیر در مورد فواید ژیمناستیک نشان می دهد که آموزش روزانه ژیمناستیک می تواند عملکرد و حرکات بدن را بهبود ببخشد. این به این معنی است که مهارت حرکتی بدن را برای جابجایی و وضعیت بهتر تسریع می بخشد

افزایش انعطاف پذیری: از آنجا که ژیمناستیک شامل حرکات خاصی مانند موانع و چرخش هاست، بهبود انعطاف پذیری بسیار مهم است. خم شدن و پیچ و تاب خوردن در ژیمناستیک باعث کاهش هر نوع عضله و سفتی مفصل می شود.

توسعه قدرت:جابجایی و بلند کردن بدن در طول فعالیت های ژیمناستیک باعث افزایش قدرت و نیروی بدنی می شود. این به معنی است که ژیمناست ها می توانند در سایر ورزش ها نیز موفق باشند.

مربیان ژیمناستیک ویوا

راحله غلامیان

سابقه ی فعالیت ۱۷ سال در دو رشته

مربیگری درجه یک دفاع شخصی و سلاح سرد
داوری درجه دو دفاع شخصی و سلاح سرد
کمربند مشکی دان ۵
گواهی کارگاه نظارت بر مسابقات
کارگاه مربیگری درجه یک ژیمناستیک هنری
مربیگری درجه دو ژیمناستیک هنری
داوری درجه سه ژیمناستیک هنری
مربیگری درجه ۳ ایروبیک ژیمناستیک
گواهی کارگاه حرکات موزون کلاسیک
گواهی کارگاه نسخه نویسی ورزشی و تغذیه در بیماران دیابت، قند خون و فشار خون
گواهی کارگاه تغذیه ورزشی و مدیریت وزن

طاهره غلامیان

سابقه فعالیت 10سال

سابقه ی فعالیت رشته ی ژیمناستیک ۱۰ سال
مربیگری درجه سه ژیمناستیک هنری
گواهی کارگاه درجه دو ژیمناستیک

مهتاب باژبان

سابقه فعالیت 10 سال

سابقه ی فعالیت رشته ی ژیمناستیک ۱۰ سال
مربیگری درجه سه دفاع شخصی
مربیگری درجه سه سلاح سرد