درباره ما

آکادمی ویوا بیش از یک مکانی است که افراد با عملکرد برتر بهترین خود می‌شوند. آکادمی ویوا به دلیل روش‌های تمرینی خود و یکپارچه‌سازی فناوری در برنامه‌های تناسب اندام خود، توجه جهانی را به خود جلب کرده است. این مکان به عنوان بهترین باشگاه تمرین در نیویورک توسط مجله نیویورک در شماره بهترین‌ها اعلام شده است.

ماموریت ما

هدف ما در آکادمی ویوا، انتقال دانش و راهنمایی‌های آموزشی است تا بر سلامت و تناسب اندام هر فردی که با او همکاری داریم، تأثیر مثبتی بگذاریم.
ما به عنوان ارائه‌دهنده خدمات سلامت و تناسب اندام شخصی، به ارمغان می‌آوریم تا توانایی و استعداد واقعی هر فرد را به نمایش بگذاریم و او را در رسیدن به اهداف موردنظرش یاری نماییم.

داستان

در آکادمی ویوا، تمرکز اصلی ما با توجه به فواید اثبات شده و علمی بر روی تمرینات عملکردی است. افزایش قدرت، آمادگی جسمانی و تحمل از مزیت هایی هستند که تمرینات عملکردی را نسبت به دیگر تمرینات متمایز می کنند.

تصاویری از محیط آکادمی

Previous
Next

سوالات متداول

در آکادمی ویوا، گزینه‌های متعددی برای تمرین وجود دارد. تمرینات شخصی به صورت یک به یک توسط مربی شخصی مجرب ارائه می‌شود و تجربه‌ای بسیار شخصی‌سازی شده ایجاد می‌کند. تمرینات گروهی کوچک مشابه تمرینات شخصی هستند، تنها با این تفاوت که با حضور 2 تا 4 نفر در هر جلسه، بیشتر سرگرم‌کننده هستند. تمرینات گروهی شامل بیش از 5 نفر هستند و باعث ایجاد پیوستگی و فضای پر از انرژی می‌شوند که شما را به انگیزه‌ای برای تمرین می‌انگارند.

بله، داریم! رسیدن به سلامتی باید به سادگی امکان‌پذیر باشد، و گاهی انتخاب امکان انجام یک حمام سریع پس از تمرین، تفاوتی میان “می‌توانم ورزش کنم” و “نمی‌توانم ورزش کنم” ایجاد می‌کند. باشگاه ما دارای حمام و توالت است و از کمد‌های قفل‌دار نیز ارائه می‌دهد.

آکادمی ویوا امکانات زمین بسکتبال یا استخر را ارائه نمی‌دهد.

اگرچه یک محدودیت سنی مشخص وجود ندارد، اما آکادمی ویوا باید با قوانین کشوری مرتبط با نیازها و محدودیت‌های سنی تطابق داشته باشد.

ما اینترنت وای‌فای ارائه می‌دهیم. آکادمی ویوا رمز عبور جداگانه‌ای برای اینترنت وای‌فای دارد.